Noclegi w Polsce 54
Hotel Lipowy Most na Podlasiu

Hotel Lipowy Most

Hotel Lipowy Most, dziś odwiedziliśmy uroczy hotel - Hotel Lipowy Most położony w sercu Puszczy Knyszyńskiej na wschód od Supraśla. Hotel posiada 42 pokoje noclegowe które zostały urządzone indywidualnie. Do hotelu prowadzi malownicza, szutrowa droga, która pozwala na delektowanie się bliskością lasu oraz zapachem sosen. Hotel zewsząd otoczony jest lasem. Przed hotelem znajduje się romantyczny staw wraz z drewnianym mostkiem. Doskonałe miejsce na romantyczne spacery i relaks. Na terenie hotelu Lipowy Most znajduję się restauracja, która zachęca do pobytu doskonałą i smaczną kuchnia. Potrawy są wykwintne, smaczne i podane z misterną dekoracją. Jedliśmy babkę ziemeniaczana oraz żeberka i z całą odpowiedzialnością możemy polecić oba dania.

Dodatkową atrakcją jest strefa SPA, która pozwala na całkowity odpoczynek i odprężenie. W ofercie jest bogaty wybór zabiegów i masaży. Ponadto hotel oferuje nieograniczony dostęp do basenu, sauny suchej i parowej dla swoich gości hotelowych. Obok hotelu znajduje się pole golfowe doskonałe dla osób ceniących sobie taką aktywność. Hotel jest doskonałym miejscem na wypady rowerowe w głąb puszczy Knyszyńskiej gdzie znajdują się rezerwaty przyrody. Po drodze można podziwiać tradycyjne domy i zadbane drewniane gospodarstwa ukryte w gąszczu drzew puszczy Knyszyńskiej.

Noclegi w Supraślu zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegów w tym uroczym mieście.
2015-08-27 22:01 Warto zobaczyć 9707 Hotel Lipowy Most, Restauracja, Supraśl, Podlasie, Puszcza Knyszyńska

Komentarze

~Magdalena

Korzystając z sauny, poparzyłam sobie nogę, gdyż dysza w saunie mokrej była uszkodzona. Zgłaszając poparzenie na recepcji po zdarzeniu, udostępniono mi jedynie maść na poparzenie, nie zostałam przeproszona za zdarzenie, nie zainteresowano się stopniem poparzenia. W czasie wymeldowania się z hotelu, zwracając maść na poparzenia, zaznaczyłam po raz kolejny ze zostałam poparzona w niesprawnej saunie. Recepcjonistka, nie zareagowała, ignorując zupełnie zdarzenie. Po pobycie wysłałam maila do hotelu, opisując zdarzenie, gdzie też zupełnie zostałam zignorowana i pozostawiona bez odpowiedzi, bez żadnego słowa przepraszamy. Zachowanie personelu i podejście do klienta postrzegam jako ignoranckie, lekceważące klienta. Moje odczucia dt. pobyty są bardzo negatywne i nieprzyjemne.

~Kaśka

Bardzo fajne miejsce na odpoczynek. Dla niektórych może to być plus dla innych minus nie ma zasięgu telefonów

~Agnieszka

Hotel Lipowy Most będę go wspominała jako miejsce gdzie naprawdę udało mi się odpocząć. Bliskość lasów i zapach z rana dla mnie niesamowite.

~Marcin

Faktycznie miejsce urokliwe i można tam odpocząć. Kuchnia na wysokim poziomie.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.